MeetUp „To Poland For Science”

Zapraszamy na międzynarodowy meetup badaczy i ekspertów organizowane przez Polonium Fundation – „To Poland For Science” – 4 listopada w Warszawie.

Zapraszamy na międzynarodowy meetup badaczy i ekspertów organizowane przez Polonium Foundation„To Poland For Science które odbędzie się 4 listopada w Warszawie. To spotkanie gdzie wiedza nie zna granic, a innowacje kwitną, świętując błyskotliwość i różnorodność globalnych badań!
Mając za sobą dziesięcioletnią tradycję organizowania wyjątkowych wydarzeń i wspierania międzynarodowej współpracy w środowisku naukowym za granicą, Fundacja Polonium z dumą przyjeżdża do Polski, aby zaprezentować „Do Polski po Naukę”, niezwykłe spotkanie dedykowane interdyscyplinarnym badaczom z całego świata. Niezależnie od tego, czy jesteś obcokrajowcem realizującym w Polsce badania podoktorskie, podyplomowe czy branżowe – to wydarzenie jest dla Ciebie!
Wydarzenie prowadzone będzie w języku angielskim. Jest otwarte dla badaczy różnych dyscyplin naukowych. To możliwość spotkania międzynarodowych badaczy wszystkich narodowości w Polsce, oferujących unikalną platformę dla nauk podstawowych i stosowanych, prezentujący możliwości finansowania i nawiązywania kontaktu z przedstawicielami różnych dyscyplin naukowych.
Narodowe Muzeum Techniki jest oficjalnym partnerem tego wydarzenia.

 

Powrót