Zwiedzanie Muzeum z Przewodnikiem

Zapraszamy do rezerwacji usługi zwiedzania wystaw stałych wraz z oprowadzaniem przez naszych Kuratorów Wystaw lub wykwalifikowanych Przewodników. Oprowadzanie jest ukierunkowane pod daną grupę, forma zwiedzania może być modyfikowana zgodnie z Państwa życzeniem.

 

Zwiedzanie wystaw z przewodnikiem – oferta dla grup zorganizowanych

Tematyczne oraz przekrojowe oprowadzania przewodnickie po wystawach stałych NMT dla grup zorganizowanych.

Czas trwania: 45 – 70 minut

 

Zwiedzanie wystaw z przewodnikiem – oferta dla szkół 

Tematyczne oraz przekrojowe oprowadzania przewodnickie po wystawach stałych NMT dla grup szkolnych. Adresatami są wszystkie typy szkół w grupach wiekowych powyżej 6 r. ż.

Program takiego zwiedzania ma walor edukacyjny i dostosowany jest do wymogów programowych w nauczaniu szkolnym.

Czas trwania: 45 – 70 minut

 

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

  1. Rezerwacji należy dokonywać  wysyłając zgłoszenie na adres rezerwacja@nmt.waw.pl. Potwierdzeniem przyjęcia rezerwacji jest akceptujący e-mail zwrotny.
  2. Rezerwacja zwiedzania wystaw z przewodnikiem dla grup, jest wymagana na co najmniej 14 dni przed planowaną datą wizyty. Zwiedzanie wystaw z przewodnikiem odbywa się w dniach wtorek – piątek. Maksymalna liczebność grupy to 30 osób z uwzględnieniem opiekunów.
  3. Rezerwacja zwiedzania wystaw z przewodnikiem w sobotę lub niedzielę wymaga indywidualnego ustalenia dostępności i terminu.
  4. Rezerwacja zwiedzania z lekcją muzealną jest wymagana na co najmniej 14 dni przed planowaną datą wizyty. Zwiedzanie z lekcją odbywają się w dniach środa – piątek. Maksymalna liczebność grupy to 30 osób plus opiekunowie. Więcej informacji – TUTAJ